X
MenümNette Android
X
MenümNette iOS

Kullanım Sözleşmesi

Web Sitesi Kullanım Sözleşmesi

ANLAŞMANIN KABULÜ:

Bu anlaşma, siz ve bir 2S Yazılım İnternet Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. markası olan MenümNette arasındaki bir anlaşmadır. Bu anlaşma MenümNette’yi kullanma kurallarını ortaya koymaktadır. Siteye eriştiğinizde veya siteyi kullandığınızda, her durumda bu Şartlar ve Koşullara ("Sözleşme Şartlarına") uyacağınızı kabul etmiş olursunuz.

MenümNette web sitesi'ne erişmeden veya siteyi kullanmadan önce lütfen bu sözleşme metnini dikkatlice okuyunuz, MenümNette web sitesi'ne erişmekle veya MenümNette web sitesi'ni kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Şayet aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmek istemezseniz, MenümNette web sitesi'ne erişmeyebilir, MenümNette web sitesi'ni kullanmayabilirsiniz ve söz konusu şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı istemediğiniz halde MenümNette web sitesi'ni kullanmaya başladıysanız bunu derhal durdurmalısınız. 

Sözleşmenin tarafı ve MenümNette internet sitesinin haklarına sahip olan  2S Yazılım İnternet Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin MenümNette web sitesi'ne konulması ile birlikte derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden bilgi sahibi olmak için periyodik olarak sözleşmeyi incelemeyi kabul etmektesiniz. Sizin MenümNette web sitesi'ne devam eden erişiminiz ve devam eden MenümNette web sitesi'ni kullanma eyleminiz değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. 

TANITIM MATERYALLERİN KULLANIMI:

Sitemizde çeşitli türlerde bilgi, metin, fotoğraf, tasarım, grafik, görsel, efekt ve başka materyaller kullanılmaktadır.
SADECE KİŞİSEL, TİCARİ OLMAYAN KULLANIMINIZ için MenümNette web sitesi  üzerindeki bilgi, içerik ve reklamlar (Bunlar toplu olarak, tarafımızdan "Materyaller" olarak adlandırılmaktadır) tarafımızdan sağlanmaktadır.
Bundan dolayı, MenümNette web sitesi üzerindeki Materyalleri, sadece dahili, ticari olmayan, bilgilendirme amaçlarıyla görüntüleyebilir, kullanabilir, kopyalayabilir ve dağıtabilirsiniz. Site üzerinde/üzerinden veri toplamanız, depolamanız, çekmeniz veya MenümNette web sitesi'ne otomatik olarak sorgu gönderen işlem veya işlemleri kullanmanız yasaktır MenümNette web sitesi, yarışma ürün ve hizmetlerinin listesi de dahil olmak üzere, herhangi bir kayıt ve liste koleksiyonu derlemek için kullanılamaz. Site veya Materyaller talep edilmediği takdirde herhangi bir reklam e-postasında kullanılamaz. Tanımlanan Materyal, ürün, hizmet, işlem ve teknolojilerin telif hakları, ticari markaları, patentleri veya fikir haklarının lisansları size bağışlanmaz. Bu gibi tüm haklar MenümNette, bağlı ortakları, bağlı olunan firmalar ve/veya bu hakların üçüncü parti sahipleri tarafından saklı tutulmaktadır.

MenümNette, web sitesinin kullanılmasından veya kullanılmamasından, web sitesi üzerinden sağlanan veya indirilen ( download edilen ) herhangi bir iş¬lem, servis, bilgi, veri ve diğer her türlü materyalden veya bu tip bilgi veya servisin gecikmesinden, risk nedeniyle oluşan veya dolaylı za-rarlardan (kar kaybından, işin yanda kesilmesinden, programların veya bilgilerin kaybından doğan zararlar da dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) MenümNette web sitesi yetkili temsilcileri haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmayacaktır.

MARKALARIN KULLANIMI: 

MenümNette markası, logoları, ilgili tüm ürün ve hizmet adları, sloganları, ticari markaları ve hizmet markaları MenümNette’ye ve bağlı ortaklıklarına aittir, MenümNette lisansı altındadır. Buradaki diğer tüm ticari markalar ve hizmet markaları kendi sahiplerine aittir. Materyallerden veya siteden yapacağınız her kopyalama, sitedeki telif hakkı, ticari marka veya patent uyarılarına uygun olmalıdır. MenümNette önceden yazılı bir izni olmaksızın MenümNette ismi ve materyalleri herhangi bir reklam, tanıtım ve ticari eylemde kullanılamaz. İzin başvuruları bilgi@menumnette.com adresine yapılmalıdır.
 
MenümNette’ye SAĞLANAN BİLGİNİN KULLANIMI: 

Gizli ve kişiye özel bilgilerinizi bize göndermeyiniz. Bize göndereceğiniz herhangi materyal, geri dönüş, veri, cevap, soru, yorum, öneri ve fikrin gizli olmadığı ve kişiye özel olmadığı kabul edilecektir. MenümNette’nin gizli ve kişiye özel bilgileri açığa vurulmaktan koruma yükümlülüğü yoktur ve MenümNette, bilgilerin yeniden oluşturulması, kullanılması ve herhangi bir sınırlama olmaksızın başkalarıyla paylaşılması haklarına sahiptir. MenümNette ayrıca, tarafınızdan gönderilen her türlü fikir, konsept, deneyim bilgisi, yöntem bilgisi, teknik bilgi, geliştirme, üretim, pazarlama ürünleri ve servisleri ile ilgili bilgiler dahil olmak üzere tüm bilgileri kullanma hakkına sahiptir.
YAŞ: MenümNette web sitesi öncelikli olarak 18 yaş ve üzeri kişilerin kullanımına yönelik olarak tasarlanmıştır.
 
MenümNette WEB SİTESİ KULLANICI YAŞI:

MenümNette web sitesi öncelikli olarak 18 yaş ve üzeri kişilerin kullanımına yönelik olarak tasarlanmıştır. 18 yaşından küçükseniz, adınızı, adresinizi, e-posta adresinizi ya da sizinle ilgili herhangi bir bilgiyi internet üzerinden bizimle paylaşmadan önce, lütfen ebeveyninize bunun uygun olup olmadığını sorunuz ve izin alınız. MenümNette web sitesi, 18 yaşın altındaki bireylerden ebeveynlerinin izni olmadan teşhir edilebilir nitelikte kişisel bilgi toplama amacı gütmemektedir.

TARAFIMIZDAN DOĞRULAMA YAPILMAMAKTADIR:

MenümNette Web Sitelerinden indirilen, erişilen, bağlantı verilen, dağıtılan; tavsiye, puanlama, teklif, öneri içeren herhangi ürün, hizmet, indirim, kupon, promosyon veya materyallerin doğruluğu, yasallığı, meşruiyeti, geçerliliği veya güvenilirliği, tarafımızdan araştırılmamakta, temsil edilmemekte ve teyit edilmemektedir.
Üçüncü partilerin herhangi isim, marka, ürün veya hizmetlerine yapılan referanslar, üçüncü parti sitelere veya bilgilere açılan bağlantılar; üçüncü partilere, herhangi bir ürün veya hizmetin kalitesine, tavsiyeye, bilgiye; sunulan bir reklam, bilgi, indirim, promosyon, teklif sonrası satın alınan herhangi bir ürün veya hizmete destek verdiği, sponsor olduğu ve bunları tavsiye ettiği anlamına gelmez.
 
İÇERİK FERAGATNAMESİ: 

MenümNette reklam verenler, içerik partnerleri, yazılım geliştiricileri, mecralar, reklam ajansları, işverenler, kullanıcılar, yeniden satıcı kurumlar, ve diğer üçüncü taraflar tarafından yaratılmış ve tedarik edilmiş olan bilgileri iblağ eder.
MenümNette’nin kendi sayfalarındaki bu verinin doğruluğu üzerinde bir kontrolü yoktur. MenümNette web sitesindeki içerik, teknik hata ve harf hatasından sorumlu değildir.
MenümNette olarak bu datanın geçerlilik, içerik, kalite, telif hakkı uygunluğu, veya yasallığı garantisini ve sorumluluğunu almayarak, bunlardan doğabilecek kayıp ve hasarı kabul etmemekteyiz.
Tüm ürün ve promosyonlardaki bilgiler, sadece bunlarla sınırlı olmamakla beraber, fiyatları, ve ürün bulunurluğu ya da herhangi başka bir özelliği ürün tedarikçisi ya da promosyoncusu tarafından haber verilmeden değiştirilme hakkına sahiptir. İnternette dolaşırken tedbirli davranmanız önerilir.
MenümNette hiçbir zorunluluk altında kalmadan ve sadece kendi erginliğini kullanarak, sitenin herhangi bir yerini iyileştirme, eksikleri ve hataları değiştirme hakkına sahiptir. Uygunluğuna göre, sitedeki herhangi bir bilgiyi değiştirme yoluna gidilebilir, ancak hiçbir hatadan sorumluluk kabul edilmez.
Sitenin içeriği çerçevesinde kullanıcıya yarar sağlaması için dış linkler tedarik edilmiştir. Bu linklerin tedarik edilmesi listelenen websitelerinin MenümNette ya da ortaklıkları tarafından onaylandığı anlamına gelmez. MenümNette hiçbir şekilde kendi sitesi de dahil olmak üzere, verilen dış linklerin performansı ve temsilinden zorunlu değildir. Bir reklam verenin reklamı, sponsor bağlantıları ya da diğer dış linklere bastığınızda, tarayıcınız sizi otomatik olarak MenümNette tarafından kontrol edilmeyen veya ağırlanmayan bir pencereye yönlendirebilir. MenümNette ve ortakları bu dış linklerin içeriği, fonksiyonelliği, veya teknik güvenliğinden sorumlu değildir.
Dışarıdan tedarik ettiğimiz bu linkleri ya da kendi sitemize gelen üçüncü taraf linklerinin etkinliğini kaldırmak hakkına sahip olduğumuz gibi böyle bir zorunluluk kabul etmemekteyiz. Bu hakkımızla birlikte markalama yaptığımız reklamverenlerden gelen ya da giden, sponsorlardan ve içerik sağlayan partnerlerimizden gelen linkler de dahildir.
Bazı diş linklerin tedarik ettiği bilgiler bazı insanlar tarafından münasebetsiz, hakaret edici, ve uygunsuz bulunabilir. Dışarıdan link verilmiş olan bir sayfadaki bilgilerin doğruluğu, ilgili olma durumu, telif hakkı uygunluğu, hukuka uygunluğu ya da topluma uygunluğu açısından sorumluluk kabul etmemekteyiz.
MenümNette iş listeleme sitelerini rehbere eklemeden önce ya da sonra tamamiyle ön elemeden geçirmez ve üçüncü tarafların bu rehbere girerken sağlamış oldukları içerik için sorumluluk kabul etmez.
MenümNette web sitesi üzerindeki linklerin kaynaklan üzerinde bir kontrolümüz yoktur. Bu nedenle linklerini gösterdiğimiz web sitelerinin veya kaynakların ulaşılabilirliğinden sorumlu olmadığımız gibi bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden, herhangi bir içerik, mal veya hizmetten veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan veya neden olunduğu iddia olunan herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu değiliz. 

GARANTİ FERAGATNAMESİ: 

MenümNette sitesinin kullanımı, içeriğine olan itimat, ve internetin genel olarak kullanımı kullanıcının kendi riski altındadır. MenümNette, kendi websitesinde görüntülenen sonuçların doğruluğundan, içeriğinden, tamamından, hukuksal uygunluğundan, güvenirliğinden, tedariğinden veya işlevselliğinden doğacak tüm sorumluluktan ve mesuliyetten muaftır.
Bu site (tüm bilgiler, ve içerikler dahil olmak üzere) olduğu gibi ve mevcut edildiği gibi, hiçbir garanti kapsamında olmadan tedarik edilmekle birlikte, site tarafından hiçbir şekilde ürünleri, verdiği bilgiler ve bunlardan doğabilecek zararlardan sorumlu değildir.
MenümNette, sitenin ve içindeki materyallerin güvenliğine, güvenilirliğine, zamanlamasına, doğruluğuna ve performansına dayanan bütün garantiyi en kapsamlı kanunun izin verdiği düzeyde feragat etmiştir. MenümNette herhangi bir hatanın ya da yetersizliğin düzeltilmesi ya da içeriğin virüssüz ya da zarar verici elemanlar içermediği üzerine garanti vermez.

MenümNette web sitesi'ne erişen veya web sitesini kullanan siz kullanıcı MenümNette web sitesi'nin her türlü kötü ve zarar verme amaçlı kodlardan, materyallerden arındırılmış olduğunu garanti etmediğini kabul etmektesiniz. Bu tip kötü ve zarar verme amaçlı kodların veya materyallerin önlenmesi, veri giriş - çıkışlarının doğruluğu veya herhangi bir kayıp verinin geri kazanılması için gereken tüm yazılım ve donanım ihtiyaçlarını karşılamak, bakımım ve güncellemelerini yapmak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Bu tür kötü amaçlı kodlar veya materyaller, veri yanlışlıklan veya kayıplarından dolayı kullanıcının veya üçüncü şahısların uğrayabileceği hiçbir zarardan MenümNette sorumlu değildir.
MenümNette kendi sitesindeki reklamlardan ya da tedarik ettiği dış linklerden reklam verilerek elde edilmiş bir bilgi, eşya ya da servisin garantisini en kapsamlı kanun çerçevesinde feragat etmiştir.
MenümNette web Sitesi yoluyla sağlanan tüm bilgiler, ve içerikler dahil olmak üzere düşünce, tavsiye, hizmet veya diğer bilgi ve materyalin doğruluk, tamlık ve kullanırlığı konusunda değerlendirme yetkisi yalnızca sizin sorumluluğunuzdadır. Siz, web sitesine erişerek veya web sitesini kullanarak MenümNette web sitesi'nin kullanımından doğan tüm sorumluluğu ve riski üstlendiğinizi kabul etmektesiniz. 

YÜKÜMLÜLÜK SINIRLARI:

a) Hiç bir durumda MenümNette hiç bir kullanıcısına, bu kullanıcıların sitedeki veya dışarıya verilmiş olan linkleri kötüye kullanmalarından doğacak olan hasarı kabul etmez. Bu hasarlar direk, özel, cezai, dolaylı, bağlı olarak, ya da tesadüfen oluşan zararları kapsadığı gibi kar, ciro, kullanım ya da veriden oluşan zararları da garanti kapsamı altında, kontratlı ya da telif hakkı ihlaline uğramış, kamu (ihmalsizlik dahil olmak şartıyla) ya da başka bir nedenle getirilmiş olan zararları da kapsar. Kendi sitesi ve sitedeki içerik dolayısıyla oluşabilecek ihmaller ve zararlar, MenümNette’nin bilgisi doğrultusunda olup olmaması göz ardı edilerek, ya da MenümNette’ye konu hakkında tavsiyede bulunulmuş olsa dahi kabul edilmez. MenümNette sitesinde bulunan ya da siteden elde edilebilen hiç bir bilgi, ürün, ya da servisin doğruluğu ve kullanılabilirliği için hukuksal bir sorumluluk kabul etmez.
Bu sitenin kullanıcı hem bu site için hem de genel internet kullanımı için tüm kullanıcı risklerini ve sorumluluğunu kabul eder.
Yukarıda geçen sınırlar, herhangi bir zuhulün asıl anlamına bağlı olmaksızın, kanunun bütünüyle ve yasal çözüm yolu ile uygulamaya konulmaktadır.

Tüm telefon, bilgisayar donanımı, internet ve bilgisayar güvenliği ve siteye erişim ve siteyi kullanım için gerekli her türlü ekipmanın iyi çalışmasından, bakımından, güncelleşmesinden ve bu ekipmanların her türlü ücretlendirilmesinden, vergilerinden ve her türlü parasal yükümlülüklerinden bu yükümlülüklere uymamanızdan dolayı uğrayabileceğiniz her türlü zarardan, her türlü dava ve talepten tamamen siz sorumlusunuz. 

b) Üçüncü Parti Siteler:
Ödeme, mal veya hizmet teslimi veya herhangi başka şartlar ve koşullar ve garantiler veya iş ilişkileri ile ilgili temsiller gibi, reklamveren veya servis sağlayıcılarının satış promosyonları ile olan yazışmalarınız veya iş ilişkileriniz veya katılımlarınız tamamen sizin ve bu reklamverenler veya hizmet sağlayıcıları arasındadır. İnternette olan tüm işlemlerinizden ortaya çıkan ya da sonucu olarak doğan tüm risklerini üstleniyorsunuz ve sitede olan içerikten ve bu içerikten veya eksik içerikten doğabilecek sonuçlardan sorumlu ya da suçlanabilir olmadığımızı kabul ediyorsunuz. Sitede bulunan içeriğin, reklamın, ürünlerin, servislerin veya başka malzemenin kullanılabilirliğinden, doğruluğundan, telif haklarına uygunluğundan, yasallığından, ahlaki değerlerinden veya herhangi başka bir yönüyle sorumlu ya da suçlanabilir olmadığımızı kabul ve taktik edersiniz. Linklenmiş sitelerde kullanılan koşullar ve şartlar,; bu dokümandaki şartlar ve koşullardan farklı olabilir ve MenümNette sitesinin sunduğu gizlilik politikasından farklı olabilir. Sitede listelenen herhangi bir iş veya gelir modelinin yerel lisanslaması veya yerel lisanslamasından dolayı oluşacak bir uygulama, inceleme veya revizyondan sorumluluk kabul etmiyoruz.
 
Siz ve web sitesi üzerinde bulunan veya web sitesi yoluyla ilişki kurduğunuz herhangi bir 3. kişi ile olan mal ve hizmetlerin sunumu ve bunların ödenmesi ve teslimi ve diğer herhangi bir hüküm, şart, garanti ve temsil ile ilgili olarak sizin katılımınız, yazışmanız veya iş ilişkileriniz ve diğer her türlü ilişkiniz yalnızca siz ve 3. kişi arasında olduğundan, sorumluluk yalnızca size ait olduğundan, böyle bir ilişkinin sonucu olarak uğranılan herhangi bir kayıp, zarar veya diğer herhangi bir çeşit talepten ve meseleden MenümNette sorumlu değildir. 

TARAFINIZDAN GÖNDERİLEN MATERYALLERİN DENETLENMESİ:

MenümNette sitesinde değişiklikler periyodik olarak gerçekleşebilir. MenümNette sitesi, ürünlere ve servislere haber vermeksizin iyileştirmeler veya değişiklikler yapabilir.
Sitelerden gönderilen veya sitelerden herhangi bir materyalin denetlemesinden herhangi bir şekilde sorumlu değildir. Ancak, MenümNette sitesinin kullanan her kimse MenümNette’nin şunları denetliyeceğini kabul ve teyyid eder: 1- Tüm ilgili kanun şartname ve devletsel istekleri 2- Sitenin düzgün şartlarla yönetilip, kendini ve kullanıcıları koruyacağını. MenümNette sitesi, eğer herhangi bir koşul ya da şarta uymadığını ya da herhangi bir kanunu ihlal ettiğini düşündüğü, sitesinde bulunan veya gönderilmiş herhangi bir materyali, kabul etmeme, değiştirme ve reddetme hakkını saklı tutar.
 
HİZMETTEN SİLME: 

MenümNette sitesi, materyalleri yükleyen kişinin ya da üçüncü kişilerin izleme oranı ve değerlendirmeleri de dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla ek materyalleri reklamından çıkış yapmaya karar veren reklam verenin talebi üzerine ilgili materyalleri silecektir. MenümNette sitesi, sisteme zarar vereceğini ya da hukuka aykırı olduğunu bildiği ya da düşündüğü materyalleri silme (veya halka açık forumlarda yayınlamayı reddetme) hakkını saklı tutar. MenümNette sitesi Materyalleri sitesinden kaldırma hakkını saklı tutar. MenümNette sitesine reklam amacıyla konan Materyalleri, uzunluk, netlik ve/veya MenümNette sitesinin Genel Yayın Standartları ile bütünlük sağlanması amacıyla değiştirebilir.

MenümNette, bir yargı merciinin kararı ve/veya MenümNette’nin bunu gerekli görmesi halinde, hesabınızın yasadışı eylemler için kullanıldığını tespit etmesi halinde veya bunu haklı gösterecek inandırıcı kanıtların varlığı halinde, mevcut veya geçmiş kullanıcı veya web sitesi bilgilerinizi açıklama hakkını saklı tutar..

TAZMİNAT: 

Kullanıcı işbu Sözleşme hükümlerinin ihlal edilmesinden, hukuka aykırı fiilinden, ya da tarafından gerçekleştirilmiş fikrî ve sinaî haklar da dahil olmak üzere üçüncü bir kişinin herhangi bir hakkını ihlal eden fiilinden dolayı üçüncü kişinin hesabında doğabilecek tüm zararlardan sorumlu olduğunu ve bu zararların tazmini için herhangi bir şekilde, bizi ve (uygulandığı ölçüde) ana şirketi, iştiraklerini ve diğer bağlı şirketlerini, yetkili, müdür, temsilci ve çalışanlarını bu tür bir zararın tazmininden sorumlu tutmayacağını kabul ve beyan eder. Bu yükümlülükler, işbu Sözleşme herhangi bir şekilde sona erse dahi yürürlükte kalacaktır.

MenümNette web sitesine erişimi ve web sitesinin kullanımı nedeniyle bu sözleşmenin herhangi bir maddesini ihlal ederseniz bu ihlalden kaynaklanan dava harç ve masrafları ile avukatlık ücretleri de dahil olmak üzere, tüm kayıp, harcama, zarar vb. masraflardan sorumlu olduğunuzu ve MenümNette’nin hiçbir şekilde bu sayılanlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz. 

Sitenin kullanımı ve tazminatlar ile ilgili hükümleri, MenümNette web sitesi'nin bağlı ortakları,  çalışanları, temsilcileri, lisansörleri, sponsorları da kendi nam ve hesaplarına kullanıcıya karşı ileri sürme hakkına sahiplerdir.  

FİKRİ MÜLKİYET ŞİKAYETLERİ:

MenümNette olarak üçüncü tarafların ticari markalarının kullanımlarını, ve telif haklarının kontrolü için sorumluluk kabul edilmemektedir. Ancak, kendi bünyemizde ve sadece uygun gördüğümüz durumlarda, telif haklarını ihlal eden kullanıcıların, üyelerin veya üçüncü tarafların erişimini kaldırabilir, askıya alabilir, ya da kapatabiliriz.
Bu nedenle eğer bu sitede ya da bu siteye gelen linklerde telif hakkı olan işinizin ya da markanızın izinsiz çoğaltıldığı konusunda bilgi sahibiyseniz ve bu konuda hukuki işlem yapılmasını istiyorsanız, aşağıda belirtilen bilgileri (
bilgi@menumnette.com adresinden) bize ulaştırmakla yükümlüsünüz:
Telif hakkı ihlal edildiği düşünülen durum için marka ya da marka adına işlem yapma hakkına sahip olan kişinin fiziksel ya da elektronik imzası, telif hakkı ihlal edildiği düşünülen işin tanımı, telif hakkını ihlal ettiği düşünülen ve bu nedenle kaldırılması gereken işin tanımı ve bu işin tarafımızdan tanımlanabilmesi için gereken bütün bilgiler, size ulaşılmasını istediğiniz eposta adresi, adres ve telefon numarası, söz konusu telif hakkını ihlal eden işin marka ya da marka temsilcileri tarafından verilen izinle kullanılmadığına dair resmi bir belge, ve sunulan tüm bilgi ve dökümanların doğruluğuna dair ve dökümanları sağlayan kişinin marka ve marka adına bu işlemi yapmaya otoritesi olduğuna dair resmi belge.
Lütfen bu belgeleri bilgi@menumnette.com’a eposta yoluyla gönderin.
 
DİĞER HÜKÜMLER:

İşbu Sözleşme hükümleri, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabi olacak ve buna uygun şekilde yorumlanacaktır. Taraflar, Türkiye Cumhuriyeti uyuşmazlık hükümleri de dahil olmak üzere, Kullanıcının ikamet ettiği ya da fiilen bulunduğu bölge ve ülke hukukunun işbu Sözleşme hükümlerine uygulanmayacağının, Sözleşme'ye ilişkin veya Sözleşme'den doğan tüm uyuşmazlık ve talep hususlarından Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerinin yetkili olduğunu kabul eder. Kullanıcı ilgili hukukun uygulanmasından sorumludur. Kullanıcı, yürürlükteki hiçbir Türkiye Cumhuriyeti yasasını, uluslar arası sözleşmeyi veya diğer herhangi bir devletin yasalarını herhangi bir şekilde ihlal etmeyeceğini, Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına, Türkiye Cumhuriyeti'nin taraf olduğu uluslar arası sözleşmelere, diğer uluslar arası sözleşmelere ve diğer ülke yasalarına aykırı, zararlı, tehdit, hakaret ve sövme içeren, suiistimal veya taciz edici, haksız fiil veya iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, kötüleyici veya başka birinin gizlilik haklarını ihlal edebilecek şekilde veya diğer herhangi bir biçimde kullanıcının hukuki ve cezai sorumluluğunu gerektiren hiçbir mesaj, bilgi, veri, metin, yazılım veya imajlar veya diğer herhangi bir tür materyali iletmeyeceğini, MenümNette web sitesi ve bağlı ortaklarını, sahibini/sahiplerini veya görevlilerini kapsayan ancak bununla sınırlı olmayarak, herhangi bir kişi veya işletmeyi o kişi veya işletmenin temsilcisiymiş gibi 3. şahıslar nezdinde temsil etmeyeceğini veya yanıltıcı ve halkın kafasında iltibas yaratabilecek biçimde bu kişi ve işletmeler ile ilgisi olduğunu ifade etmeyeceğini, web sitesinin içeriğine web sitesi görevlilerinin veya diğer gerçek veya tüzel kişilerin ilettiği metin, resim, grafik, tescilli markalar, ticari unvanlar ve isimler gibi ve bunlarla sınırlı olmayarak web sitesi içeriğine dahil edilen herhangi bir materyali değiştirmeyeceğini veya silmeyeceğini, Virüsler, truva atları, casus programlar vb. programlar gibi her türlü kötü amaçlı kodları ve materyalleri yerleştirmeyeceğini veya iletmeyeceğini, web sitesinin iletişim özelliklerini, kaynaklarını herhangi bir yöntemle diğer kullanıcıların  elde edebilmesini kısıtlayacak veya yok edecek biçimde kullanmayacağını, Çerçeveleme ( framing ) veya benzer seyir teknolojilerini kullanarak siteyi kendi amaçlan doğrultusunda yönlendirmeyeceğini veya başka bir biçimde görüntülemeyeceğini aksi halde doğacak tüm zararın ve tüm sorumluluğun kendisine ait olduğunu  kabul eder. 
Şartların herhangi bir kısımı için yapılması istenen istisnai bir durum MenümNette ve tarafınızdan yazılı imzalanmış ise kabul edilir. MenümNette bu şartnamedeki herhangi bir maddenin ihlalini araştırmak ve buna göre uygun gördüğü her hukuki işlemi başlatmak hakkına sahiptir. Bu işlemler, yazılanlar ile kısıtlı olmamak ile beraber, herhangi bir ihlali hukuk yetkililerine ve diğer ilgili üçüncü taraflara bildirmek olabilir. Ek olarak, bu süreç sırasında, MenümNette gereken bütün bilgileri; eposta adresleri, site kullanım tarihi, yayınlamış içerikler, IP adresleri ve trafik ile ilgili her bilgiyi, ilgili kişilere vermek hakkına sahiptir. MenümNette yukarıda sözü edilen şartların ihlali durumunda, kanun tarafından eşit olarak belirtilmiş olan bütün haklara sahiptir.

İşletmenin de MenümNette'de olmasını ister misin?

bilgi@menumnette.com +90 850 885 22 11