X
MenümNette Android
X
MenümNette iOS

Listeler

En İyi Mekanlar

Cihan Derya Balık

İstanbul / Bahçelievler

Ozii Cafe

İstanbul / Beyoğlu

Dönerci Ali Engin Usta

İstanbul / Bayrampaşa

0 Yorum

Gözlerden Uzak En Huzurlu Plajlar

Harika tatil tanımı her kesim için farklılık gösteriyor. Kimisi çok canlı sürekli hareket halinde olduğu bol eğlencenin olduğu tatil planları yaparken kimi kesim de huzurlu sessiz sakin dingin bir tatil düşlüyor.


Bu yazımızı da o huzurlu ailesiyle lokal bir tatil yapmak isteyen, çok aksiyon istemeyen okurlarımız için yazdık. 


Özellikle muhafazakar kesimin oldukça rağbet gösterdiği bu plajlar sadece kadınlara özel kadınlar plajı olarak anılıyor. İşte bunların en güzelleri...


Antalya Sarısu Kadınlar Plajı


Antalya Sarısu Kadınlar Plajı ile ilgili görsel sonucu


Antalya'nın Sarısu bölgesinde, çarşaf gibi denizi ile nam salmış bu plaj sadece kadınlara özel. Çocuklar için de oyun alanları var. Hatta Antalya'da yaşayan bayanların pek çoğu yaz aylarında günlerini burada yapmakta. Öyle şenlikli ve eğlenceli bir yer...


Adres: Konyaaltı Sarısu Plajı


Armutlu İhlas Tesisleri


Armutlu İhlas Tesisleri ile ilgili görsel sonucu


Marmara Denizi'nin incisi. Özellikle muhafazakar kesime hitap eden bu tesis aradığınız uzakta değil dedirtiyor. Bursa'dan ve İstanbul'da Budo seferleri ile 45 dakikada buraya ulaşmanız mümkün. Kadınlara ait plajı, havuzu ve şezlongları var. Çalışanlarda bayan üstelik.


Adres: Zafer Cad., Bozburun Mevkii, 77500 Armutlu/Yalova
Telefon:(0226) 531 1000


Badavut Kadınlar Plajı


Badavut Kadınlar Plajı ile ilgili görsel sonucu
 

 Ayvalık'ın çarşaf gibi denizi altın gibi kumlarının sefasını sürmek için Badavut Plajı adeta bir nimet. Çok büyük değil ve etrafı oldukça korunaklı ve güvenli. İçiniz rahat bir şekilde denizin keyfini sürebilirsiniz.

Adres: Ayvalık Badavut Plajı


Ertur Kadınlar Plajı


Ertur Kadınlar Plajı ile ilgili görsel sonucu

İstanbul'da boğazın incisi tarihi Sarıyer Rumeli Kavağı Altınkum mevkiinde konumlanmış bu plajın İstanbul'un merkezinde olması İstanbul'lu muhafazakar kesim için bulunmaz nimet adeta. Şehirden uzaklaşmadan deniz keyfi sürmek artık sizin çok olağan olacak. Özellikle Arap turistler buraya bayılıyor.


Adres: Sarıyer Altınkum İstanbul


Karaburun Kadınlar Plajı


Karaburun Kadınlar Plajı ile ilgili görsel sonucu

İzmir'in burnu, Türkiye'nin en batısı, harika doğası muhteşem denizinin keyfini sürmek isteyen bayanlara özel bu plajda bir tarafı dağ bir tarafı harika deniz ile muhteşem bir gün yaşamanız işten bile değil.

Adres: Karaburun İzmir


Kuşadası Kadınlar Plajı


Kuşadası Kadınlar Plajı ile ilgili görsel sonucu

Boylu boyunca uzanan upuzun sahilinde gizlenmiş bir cennet gibi bu plaj. Son derece dışarıdan kopuk ve görünmeyecek şekilde dizayn edilmiş. Sırf siz içeride rahat olun diye çalışanları bile bayan.

Adres: Kuşadası, Kadınlar Denizi, 09400 Aydın


Marmaris Kadınlar Plajı


Marmaris Kadınlar Plajı ile ilgili görsel sonucu


Marmaris'in güzide koyu Turunç Koy'unda gözlerden ırak, sessiz sakin bir tatil mümkün. Özellikle aile ve çocuklu bayanlara hitap ediyor. Oyun alanları ve ağaçlık alanları da var. Siz deniz ve kumun sefasını sürerken çocuğunuz parkta oynayabilir. Dış dünyadan oldukça steril ve bir o kadar özel bir yer.

Adres: Turunç Koyu Marmaris


Poyrazköy Bayanlar Plajı


Poyrazköy Bayanlar Plajı ile ilgili görsel sonucu

Yine İstanbul Poyrazköy'de kadınlara özel çok güzel ve eğlenceli bir plaj. Üstelik şehrin bazı noktalarından servisler var. Tüm çalışan personel hatta can kurtaranlar bile bayan. Giyinme soyunma kabinleri ve mescit te mevcut.


Adres: Cevatpaşa Mahallesi Millet caddesi No:195/A Bayrampaşa – İSTANBUL
Tel: 0212 538 04 61


Yalova Esenköy Bayanlar Plajı


Yalova Esenköy Bayanlar Plajı ile ilgili görsel sonucu

Yalova'nın Çınarcık ilçesine bağlı bu belde muhafazakar kesimin son derece popüler mekanlarından biri. Her giden bir daha gitmek istiyor ve çok memnun kalıyor. Kendi içindeki yapısı yaşam tarzınıza da oldukça uyum sağlayacak. Turistlerin çok fazla olmadığı daha çok sizin gibi insanların olduğu ve yazlıkçıların bulunduğu sessiz sakin huzurlu bir yer. Buraya tatile gidip yerleşenler bile var.


Adres: Yalova Caddesi Aliye Hanım Mahallesi Serander Çambel Tesisleri Esenköy / Çınarcık / Yalova


Listelere yalnızca üyelerimiz yorum yapabilir. Sizde ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz.
Zaten üye misiniz? Giriş yapmak için tıklayın!

İşletmenin de MenümNette'de olmasını ister misin?

bilgi@menumnette.com +90 850 885 22 11