X
MenümNette Android
X
MenümNette iOS

Listeler

En İyi Mekanlar

Cihan Derya Balık

İstanbul / Bahçelievler

Ozii Cafe

İstanbul / Beyoğlu

Dönerci Ali Engin Usta

İstanbul / Bayrampaşa

0 Yorum

Çocuklarla Gidilebilecek Eğlenceli Mekanlar

Her hafta sonu ya da tatillerde bugün çocuklarla nereye gidilir ki İstanbul’un kalabağında diyen ebeveynlere özel yazı dizimizde İstanbul’un en güzel aile ile vakit geçirilebilecek mekanlarını anlattık. 


Sahan, AtaşehirHem güzel kahvaltısı var, hem de yemekleri güzel. Oyun odası geniş, ilgilenen ablalar var. Hafta sonu palyaço oluyor ve çocuklara balon dağıtıyor.


İstanbul, Küçükbakkalköy, 34750 Ataşehir/İstanbul

(0216) 315 3636Ağaç Ev- Boğaziçi Üniversitesi içiBahçesi bol bol yeşillik, ahşap bir ev ve ahşap banklardan oluşan restoranda, kahvaltı yada yemek yiyebilirsiniz. Üniversite dışından da giriş serbest, menüsü zengin ve fiyatları uygun.


Filizler Köftecisi, ÜsküdarKöftesi de manzarası da harika olan bu restoranda çocuk odası ve oyun ablası da var. Hem çocuklara güzel köfte yedirip, hem kendiniz kız kulesi manzarasında yemeğinizi yiyebilirsiniz.


Kids Corner – ErenköyÇocuk kafesi konseptiyle hazırlanmış bu cafede sadece  doğum günleri için değil özellikle hafta sonları brunch için de kullanabilirsiniz. Hafta için çeşitli yaşlar için oyun grupları var. Oyun ablaları da mevcut ve menüleri de çocuklara göre düzenlenmiş.


Evce - Sapanca 

 Yetişkin yemeklerinden yemeye başlamış bebekler için sağlıklı yemekler de var. Yani giderken mama taşımaya gerek yok. Çimler, bir sürü çocuk, temiz hava, geniş alan. Mağazasından da tarhana, reçel, makarna, salça alabilirsiniz.


Beylerbeyi Sarayında KahvaltıMuhteşem tarih manzarası eşliğinde siz kahvenizi yudumlarken çocuğunuzun geniş ve alabildiğine çimen olan güzel bahçesinde keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Kahvaltısı da çok güzel. Gitmişken güzel bir kahvaltı da yapın.Üsküdar Cemile Sultan Korusunda KahvaltıBoğaz manzarası eşliğinde kahvaltınızı yapın üstelik oyun parkı da var. Eminiz burada ailece harika vakit geçireceksiniz.


İyi Cüceler Kitapevi
Eğlenceli konseptinin yanı sıra çocuğunuza kitap sevgisini de aşılacayacaksınız bu mekanda. Üstelik günün belli saatleri içinde çocuklarınıza hikayeler ve eğlenceli masallar anlatan maskotlar da var burada.


Magic Ice Buz MüzesiForum İstanbul AVM bünyesinde yeralan müze; kuzey ışıkları, İskandinavya ve Vikingler'i bize tanıtıyor. Hava sıcaklığının -5 derece olduğu müzeye girişte ziyaretçilere Eskimo kıyafeti ve buz bardakta meyve suyu veriliyor. 170 ton buz kullanılmış ve şahsen bu sıcaklarda gidilmesi gereken yerlerin başında olabilir. Buzlar kraliçesi ve kralı olacak minikleriniz.


Jurassic Land
Dünyanın en iyi dinozor müzeleri arasına giren Jurassic Land'de çocuklarınızla macera dolu bir gün geçirebilirsiniz. Türkiye’nin en büyük 4 boyutlu, 6 animasyonlu sineması, eğlenirken öğrenme imkanı sunan laboratuarı ile çocuklar kadar büyüklerin de ilgisini çeken Jurassic Land, tüm aile fertlerinin birlikte vakit geçirebilecekleri yepyeni bir aktivite alanı oluyor.


Adres: Kocatepe, Paşa Cd, 34045 İstanbul/Bayrampaşa/İstanbul

Telefon: (0212) 640 8088


Listelere yalnızca üyelerimiz yorum yapabilir. Sizde ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz.
Zaten üye misiniz? Giriş yapmak için tıklayın!

İşletmenin de MenümNette'de olmasını ister misin?

bilgi@menumnette.com +90 850 885 22 11