X
MenümNette Android
X
MenümNette iOS

Listeler

En İyi Mekanlar

Cihan Derya Balık

İstanbul / Bahçelievler

Ozii Cafe

İstanbul / Beyoğlu

Dönerci Ali Engin Usta

İstanbul / Bayrampaşa

0 Yorum

Çeşme'nin En İyi Beach Clubları

İzmir'in güzel en gözde tatil merkezi Çeşme. Yerli ve yabancı turistlerin adeta akın ettiği bu güzide tatil merkezi muhteşem doğası ve turkuaz deniziyle gidenleri büyülüyor.
 
Bir tarafı yeşil bir tarafı mavi gözlerinizi kapatıp huzuru bulacağınız Çeşme'nin kendi güzelliğine yakışır ve oldukça rağbet gören, güzel plajlarına süs olmuş bir sürü beach club var. Harika hizmetleri, kıyı güzelliğine güzellik katan dekorları ve sizin rahatınız için her şey düşünülmüş.
 
İşte Çeşme'nin en popüler ve güzel beach clubları...

 

Babylon Aya Yorgi


Babylon Aya Yorgi ile ilgili görsel sonucu


Aya Yorgi'nin en gözde ve popüler mekanlarından birisi. Kalitesi, naifliği ve gün içerisindeki harika müzikleri ile gidenlerin ilgisini çekmiş. Üstüne bir de harika doğası, masmavi denizi, yemyeşil çimleri, rahat ve temiz tesisin özellikle taze meyvelerden yaptığı kokteylleri bir harika. Kahvaltısı da oldukça özel. Hepsi organik ve bol çeşitli.


Adres: Sakarya Mah. 3143 Sok. No:22/2, Ayayorgi, Çeşme, 35930 İzmir, Turkey
Telefon: 02327126339

https://menumnette.com/mekan/babylon-aya-yorgi


Fun Beach


Fun Beach ile ilgili görsel sonucu


Çeşme'nin altın gibi plajı Altınkum'da bulunan Fun Beach 2008 yılından beri hizmet vermekte. Gün içerisindeki konser eventleri, düğün davetler, su sporları gibi pek çok eğlence konsepti sunuyor. İki tane restoranı, dört tane barı ve kalmak isteyenler için de konaklama imkanları var. Özellikle gün batımı partileri gidenlerin oldukça memnun kaldığı ve tekrar gitmek isteyeceği türden. Çok eğlence, bol güneş, deniz ve kum vadediyor.


Adres: Kum Kilise Mevki, Şehit Mehmet Yolu, 35930 Altınkum / Çeşme/İzmir
Telefon: (0232) 722 1095

https://menumnette.com/mekan/fun-beach


Boyalık Beach


Boyalık Beach ile ilgili görsel sonucu


Çeşme'nin Boyalık mevkisinde konumlanmış bu beach aslında bir otel. Ayrıca spa ve termal imkanı da sunuyor. Beyaz ve huzurlu dekoruyla gidenlerin beğenisi kazanmış. Gerçekten dekoru gibi hizmetleri de oldukça kaliteli ve naif. Biraz kafa dinleyeyim diyenler için güzel bir seçenek. 


Adres: Boyalık Mevkii, 3200. Sok No:1, 35930 Çeşme/İzmir
Telefon: (0232) 488 8800

https://menumnette.com/mekan/boyalik-beach


Ilıca Beach


Ilıca Beach ile ilgili görsel sonucu


Çeşme'ye yaklaşık 7 km uzaklıkta bir plaj. Adeta cennetten bir köşe gibi. Koy olarak biraz daha içerde kaldığı için Çeşme'nin buz gibi sularına inat yılın altı ayında denize girmeyi sağlayacak bir ılıklığı söz konusu. Bu yüzden adını da Ilıca koymuşlar. Alabildiğine geniş bir plajı olduğu için kimseyle dip dibe güneşlenmek ya da denize girmek zorunda değilsiniz. Oldukça ferah ve rahat. Kalabalık sevmeyenlerin uğrak adresi...


Adres: Boyalık Mevki, Çeşme Merkez, Çeşme, İzmir

https://menumnette.com/mekan/ilica-beach


İndaba Beach


İndaba Beach ile ilgili görsel sonucu


Standart Çeşme beachlerine yeni bir soluk kazandırıyor İndaba. Sakızlı koyunda Alman tarzı eğlence modeli ile dikkatleri üstüne çekmiş. Canlı Dj şovları, dans grupları gösterileri, köpük partileri ile şimdiden yerinizi ayırmanız gereken bir beach. Eğlenceden yoruldum biraz dinleneyim diyenler için de harika ahşap barakalar yapmışlar. İçerisinde içeceğinizi yudumlarken rahat bir soluk alabilirsiniz.


Adres: Üniversite Cad., Çeşme/İzmir
Telefon: 0507 723 2323

https://menumnette.com/mekan/indaba-beach


Kafepi Beach Club


Kafepi Beach Club ile ilgili görsel sonucu


Aya Yorgi'nin en popüler beachlerinden birisi oluyor kendileri. İskele tarzı plaj, puf minderleri ve eğlenceli müzikleriyle gün boyu sınırsız eğlence imkanı sunuyor. Menüsü oldukça zengin. Birazcık pahalı ama zengin menüsü ve lezzeti ile ödediğiniz paranın hakkını veriyor. Happy hourları en dikkat çeken, yoğun rağbet görmesini sağlayan sebeplerden biri. Birbirinden zengin kokteyl ve shotları da eğlencenize eğlence katacak.


Adres: Sakarya, Aya Yorgi Mevkii No:14, Çeşme/İzmir
Telefon: (0212) 243 1253

https://menumnette.com/mekan/kafepi-beach-club


Paparazzi Beach Club


Paparazzi Beach Club ile ilgili görsel sonucu


Aya Yorgi'nin otuz yıllık çınarı gibi burası. Aslında bir restoran, harika yemekler yapıyorlar. Gün sonunda aileniz, arkadaşlarınız ile gün batımı keyfini sürerken harika yemeklerini yiyebilirsiniz. Bunun yanında Çeşme'nin mis gibi denizi, mavi bayraklı tertemiz sularında deniz keyfinin sefasını sürebilir harika su kemerlerinin içinde konuşlanmış tarihiyle hayallere dalabilirsiniz.Adres: No:11, Çeşme/İzmir
Telefon: (0232) 712 6767

https://menumnette.com/mekan/paparazzi-beach-club


Quente Beach


Quente Beach ile ilgili görsel sonucu


Özellikle çocuklu ailelerin sıkça tercih ettiği, geniş ağaçlık yeşil alanları, oyun sahaları, eğlenceli animasyonları ve dekoruyla dikkat çekiyor. Oldukça huzurlu ve güvenli bir plaj. Dinginliği sonuna kadar yaşarken naif müzikleri ile ruhunuzu da doyuracaksınız. Aya Yorgi'nin kalabalığından kaçıp kafa dinlemek isteyen ziyaretçilerin ortak adresi. Gidenler yemeklerinin çok lezzetli ve servisin de çok hızlı olduğunu söylüyor. Hepsi çok memnun kalmış. Sİz de kalacaksınız...


Adres: Ardıç Mahallesi Eski Vekamp  Paşalimanı Çeşme - İZMİR
Telefon: (0232) 717 00 80

https://menumnette.com/mekan/quente-beach


Ruax Beach


Ruax Beach ile ilgili görsel sonucu


Gündüz kumsalın keyfini sürerken özellikle gece eğlencesi ile Çeşme gecelerine damga vurmuş. Gençlerin çok sevdiği bu mekanda yok yok. Müziğin, eğlencenin dibine vurmak isteyenler için ideal bir mekan. Harika çok çeşitli kokteylleri ve çılgın dans şovları ile eğlenceye eğlence katmışlar. Özellikle gün batımı eventleri çok güzel oluyor. Mutlaka uğrayın...Adres: Çeşme, 16 Eylül, 35930 İzmir

https://menumnette.com/mekan/ruax-beach


Sole-Mare Beach Club


Sole-Mare Beach Club ile ilgili görsel sonucu

Aya Yorgi'de en popüler beachler arasında en çok bilineni budur herhalde. Listeye burayı eklememek haksızlık olurdu. Harika müzikleri ve sadece siz ve arkadaşlarınızın olabileceği özel locaları mevcut. Fiyatlar isminin getirdiği popülerlikle biraz uçuk lakin gittiğinizde pek çok ünlü ile karşılaşabilir, gün boyu süren eğlenceli aktivitelere katılabilirsiniz. 


Özellikle gece eğlenceleriyle Çeşme'ye damga vuruyor. Yerli yabancı pek çok turistin uğrak mekanı olmuş on yıllık hizmet, kalite ve güven arayanlar! Buraya...


Adres: Aya Yorgi Koyu, Çeşme Merkez, Çeşme, İzmir
Telefon: (0232) 712 2057

https://menumnette.com/mekan/sole-mare-beach-club
Listelere yalnızca üyelerimiz yorum yapabilir. Sizde ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz.
Zaten üye misiniz? Giriş yapmak için tıklayın!

İşletmenin de MenümNette'de olmasını ister misin?

bilgi@menumnette.com +90 850 885 22 11